Header Image

Contact

VOAN Verenigde ondernemers akkrum nesSecretariaat:
It Harspit 9
8494 PR Nes
06 29340220
secretariaat@voan.nl

Ledenadministratie
ledenadministratie@voan.nl

Bestuur:
bestuur@voan.nl

Contactgegevens bestuursleden

   Naam Telefoonnummer Email
 Voorzitter / Agrarisch  Wiebren Jongbloed  0566 840036 w.jongbloed87@upcmail.nl
 Secretaris  Sigrid de Vries  06 29340220 secretariaat@voan.nl
 Ledenadministratie  Sita Welles  06 10085505 bestuur@voan.nl
 Penningmeester  Maria Huige  06 12293457 penningmeester@voan.nl
 Algemeen bestuurslid  Jan Willem van Essen  06 49871984 info@jwvanessen.nl
 Algemeen bestuurslid  Daan Spijkerman  06 27146661 spijkerman03@gmail.com
 Algemeen bestuurslid  Romkje Groothedde  06 20700888 r.groothedde@bootakkrum.nl

 


Gebruik dit formulier alleen bij:

  • vragen
  • informatie aanvraag

Vul dan onderstaand formulier in. Met * gemarkeerde velden zijn verplichte velden.

Contactformulier

 

Verificatie (Anti-Spam code)

Top